Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk optik
başparmak tırnağı
Under Armour Erkeklerin Gözlük çifti UA5050-G-0VK-54
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK Teslimat
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk optik Özellikler
Cerçeve rengi:İki ton
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:54mm
köprü boyutu:17mm
Köprü veya Pad:Ped
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:145mm