Under Armour UA5007-G-R81-55 Ua5007 g 55 r81 optikleri
başparmak tırnağı
Under Armour Erkeklerin Gözlük çifti UA5007-G-R81-55
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
UA5007-G-R81-55 Under Armour Ua5007 g 55 r81 optikleri Özellikler
Cerçeve rengi:Gümüş
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:55mm
köprü boyutu:18mm
Köprü veya Pad:Ped
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:140mm