  3. Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55
Jimmy Choo
Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sammi 55 gs 807 sammi güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Bayan Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
SAMMI-G-S-807-55 Jimmy Choo Sammi 55 gs 807 sammi güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Siyah
Cinsiyet:Bayan
Garanti süresi:2 Yıl Üretici
Göz Boyutu:55mm
köprü boyutu:18mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Gri
Temple uzunluğu:140mm