  3. Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56
Jimmy Choo
Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Rua 56 gs mf7 rua güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Jimmy Choo Bayan Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Thursday 14 May 2026'e kadar. sonraki 12 sonrası sipariş
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK ertesi gün teslim
resmi Uzmanlar
RUA-G-S-MF7-56 Jimmy Choo Rua 56 gs mf7 rua güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Gri
Cinsiyet:Bayan
Garanti süresi:2 Yıl Üretici
Göz Boyutu:56mm
köprü boyutu:18mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Gri
Temple uzunluğu:145mm