Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optikler
başparmak tırnağı
Burberry Erkeklerin Gözlük çifti BE2411-3002-53
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optikler Özellikler
Cerçeve rengi:Bağa
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:53mm
köprü boyutu:18mm
Köprü veya Pad:Köprü
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:145mm