Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optikleri
başparmak tırnağı
Burberry Erkeklerin Gözlük çifti BE1386-1005-57
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optikleri Özellikler
Cerçeve rengi:Gümüş
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:57mm
köprü boyutu:15mm
Köprü veya Pad:Ped
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:145mm