Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 pargo güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Erkeklerin Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 pargo güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Siyah
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:61mm
köprü boyutu:17mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Gri
Temple uzunluğu:130mm