Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 caleta güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Bayan Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK Teslimat
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 caleta güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Mavi
Cinsiyet:Bayan
Göz Boyutu:55mm
köprü boyutu:19mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Gri
Temple uzunluğu:139mm