Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 palmas güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 palmas güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Mavi
Cinsiyet:Bayan
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:57mm
köprü boyutu:17mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Mavi
Temple uzunluğu:135mm