Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 victoria güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Bayan Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK Teslimat
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 victoria güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Gri
Cinsiyet:Bayan
Göz Boyutu:56mm
köprü boyutu:19mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Mor
Temple uzunluğu:135mm