Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 helo güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK Teslimat
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 helo güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Altın
Cinsiyet:Erkeklerin
Cinsiyet:Bayan
Göz Boyutu:61mm
köprü boyutu:14mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Yeşil
Temple uzunluğu:128mm