Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 flagler güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Erkeklerin Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 flagler güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Altın
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:62mm
köprü boyutu:14mm
Köprü veya Pad:Ped
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Mavi
Temple uzunluğu:130mm