Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 bimini güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Costa Del Mar Bayan Güneş Gözlüğü
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gne gzl.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 bimini güneş gözlüğü Özellikler
Cerçeve rengi:Bağa
Cinsiyet:Bayan
Göz Boyutu:54mm
köprü boyutu:20mm
Köprü veya Pad:Köprü
lens teknolojisi:Ayna
lens teknolojisi:Polarize
lens teknolojisi:Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk:Yeşil
Temple uzunluğu:140mm