Under Armour UA5052-G-R80-54 Ua5052 g 54 r80 optikleri
başparmak tırnağı
Under Armour Erkeklerin Gözlük çifti UA5052-G-R80-54
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Ekstra %10 indirim için "TENSET" kodunu kullanın
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
30 Gün Sorunsuz İade
Ücretsiz UK Teslimat
UA5052-G-R80-54 Under Armour Ua5052 g 54 r80 optikleri Özellikler
Cerçeve rengi:Bronz
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:54mm
köprü boyutu:16mm
Köprü veya Pad:Köprü
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:140mm