Under Armour UA5030-B59-55 Ua5030 55 b59 optikleri
başparmak tırnağı
Under Armour Erkeklerin Gözlük çifti UA5030-B59-55
Henüz oylanmadı, ilk önce burası arana bak gzlk ifti.
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
UA5030-B59-55 Under Armour Ua5030 55 b59 optikleri Özellikler
Cerçeve rengi:Yeşil
Cinsiyet:Erkeklerin
Göz Boyutu:55mm
köprü boyutu:16mm
Köprü veya Pad:Köprü
Objektif renk:Açık
Temple uzunluğu:135mm